21:15
Завершення 2013-2014 навчального року

Нормативне забезпечення завершення навчального року та проведення проведення ДПА

3. Наказ МОН № 1844 від 27.12.13 року "Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірникам завдань для державної підсумкової атестації"

4. Лист Монмолодьспорту від 28.04.2012 року № 1/9-326 "Про врахування середнього  бала документа про базову загальну середню освіту"

5. Лист МОН № 1/9-67 від 08.02.10 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту"

6. Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від від 8.05.2012 №1/9-342 "Щодо надання загальної середньої освіти дітям, які не перебувають на території України на законних підставах"

7. Лист Міністерства освіти і науки України від 15.01.2004 №1/9-16 (одержання атестатів особами, які відмовилися від ідентифікаційних кодів)

8. Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у  системі  загальної середньої освіти

9. Інструкція про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я (спільний наказ МОНмолодьспрот та МОЗ України від 01.02.2013  № 72/78)

10. Лист Міністерства освіти і науки України від 02.04.2002 №1/9-165 «Про дострокове проведення державної підсумкової атестації»

11. Лист Міністерства освіти і науки України від 22.03.2001 №1/9-124 «Про атестацію учнів, які навчалися за кордоном»

12. Інструкція про переведення та випуск учнів навчальних закладів

13. Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"  зі змінами Наказ Міністерства № 115 від 27.02.2012

14. Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні»  зі змінами Наказ Міністерства 03.05.2012  № 528

15. Лист Міністерства освіти і науки України від 06.03.2009 №1/9-150 (збирання коштів, поведінка випускників під час проведення випускних вечорів)

16. Лист-роз'яснення ДП "Інфоресурс" щодо збору персональних даних для виготовлення документів про освіту

17. Лист Міністерства освіти і науки України від 19.03.2014 № 1/9-156 „Щодо обробки персональних даних у процесі реалізації права на загальну середню освіту”

18. Лист Міністерства № 1/9-229 від 30.04.2014 р. "Деякі питання видачі документів про базову або повну загальну середню освіту громадянам України, іноземцям, особам без громадянства"

Збірники для ДПА

2014 рік:

Державна підсумкова атестація 4 клас

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по чтению для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. И.Н. Лапшина, Т.Д. Попова).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. О.В. Оноприенко, Н.Е. Пархоменко, Н.П. Листопад).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. О.В. Онопрієнко, Н.Є. Пархоменко, Н.П. Листопад).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. К.І. Пономарьова, Л.А. Гайова).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по русском языку для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневская, В.Ф. Олейник).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. О.В. Вашуленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мавою (авт. Н.О. Воскресенська, О.Я. Харченко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання українською мовою для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (авт. Н.О. Воскресенська, О.Я. Харченко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин (авт. Оксана Петрук)

Державна підсумкова атестація 9 клас

Сборник диктантов для государственной итоговой аттестации по русскому языку для общеобразовательных учебных заведений с обучением на  русском языке (авт. Е.И. Быкова, Ж.А. Кошкина.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури (авт. С.П. Фоміна, К.В. Таранік - Ткачук).

Сборник диктантов для государственной итоговой аттестации по географии (авт. Р.В. Гладковский, А.И. Довгань, Л.Б. Паламарчук, В.В. Совенко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії (авт. Р.В. Гладковский та ін.).

Сборник диктантов для государственной итоговой аттестации по биологии (авт. А.В. Костылев, О.А. Андерсон).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології (авт. А.В. Костылев, О.А. Андерсон).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької  та іспанської мов (авт. О.Я. Коваленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови (авт. О.Я. Коваленко та ін.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови (авт. О.Я. Коваленко та ін.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури (авт. Л.Т. Коваленко, Н.В. Михайлова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії (авт. Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої літератури (авт. Л.М. Масол, О.В. Гайдамака).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики (авт. Н.В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська, М.О. Войцеховський, Т.Г. Проценко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс) (авт. Т.О. Ремех).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу "Литература (Русская и мировая)" для общеобразовательных учебных заведений с обучением на  русском языке (авт. В.В. СНЕГИРЁВА, Л.А. СИМАКОВА).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії (авт. Н.В, Титаренко, Г.А. Лашевська).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії україни (авт. В.С. Власов).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики (авт. Т.М. Засєкіна).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике (авт. А.Г. Мерзляк).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики (авт. А.Г. Мерзляк).

Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови (авт. О.М. Авраменко).

Державна підсумкова атестація 11 клас

Збірник завдань для державної   підсумкової атестації  з правознавства  (авт. Олександр Данило- вич Наровлянський).

Збірник переказів для державної підсумкової атестації з болгарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською (російською) мовою (авт. Н.С. Бузіян, Н.В. Кара).

Збірник переказів для державної підсумкової атестації з кримськотатарської мови та  читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою 

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література» (кримськотатарська і світова) (авт. Сулейманова М. М., Селяметова Д. У., Трош Л. Н., Аджигельдієва Г. Р., Зейтуллаєва Л. А., Люманова Ш. Я., Ібраімова Є. Г., Февзі Г. Д., Сейталієва Ш. А., Сеіт-Джаміль А. Ш.)

Збірник завдань для державної   підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (молдовська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою  (авт. Л. І. Фєтєску, Л. П. Страт.)

Збірник переказів для державної підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (молдовська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою (авт. Л. І. Фєтєску, Л. П. Страт.)

Збірник переказів для державної підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (польська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою (авт. М. С. Іванова ).

Збірник завдань для державної   підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (польська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою(авт. М. Р. Мацькович, Л. І. Романик, І. М. Горун).

Збірник завдань для державної   підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (румунська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою(авт. Говорнян Л.С., Попа М.К.).

Збірник переказів для державної підсумкової атестації  з інтегрованого курсу  «Література» (румунська та світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою(авт. Говорнян Л.С., Остафій О.Р.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література» (угорська і світова)» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою (авт. БРАУН Є. Л.).

Збірник переказів для державної підсумкової атестації з угорської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою (авт. БРАУН Є. Л.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсу «Філософія» (авт. Т.В. Бакка, Т.В. Мелещенко.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсу «Людина і світ» (авт. Т.В. Бакка, Т.В. Мелещенко.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з економіки (авт. Ю.В. Бицюра, Г.О. Горленко, С.Л. Купіруліна.).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по русскому языку для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке (авт. Е.И. Быкова, Ж.А. Кошкина.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з технологій (технічні види праці) (авт. С.М. Дятленко, А.М. Тарара, Б.М. Терещук, В.І. Туташинський).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з технологій (обслуговуючі види праці) (авт. Т.Б. Гуменюк, І.С. Голіяд, Н.Б. Лосина).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з астрономії (авт. А.М. Казанцев, І.П. Крячко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії (авт. Т.В. Ладиченко, Я.М. Камбалова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури (авт. Л.М. Масол, О.В. Гайдамака).

Сборник изложений для государственной итоговой аттестации по русскому языку для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке (авт. Л.В. Мельникова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики (авт.Н.В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська, М.О. Войцеховський, Т.Г. Проценко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з креслення  (авт.В.К. Сидоренко, С.М. Дятленко, Б.М. Терещук, Я.Т. Солодуха).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу «Литература (русская и мировая)» для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке (авт. Л.А. СИМАКОВА, В.В. СНЕГИРЁВА).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури (авт. К.В. Таранік-Ткачук, С.П. Фоміна).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізичної культури (авт. О.В. Тимошенко, С.М. Дятленко, В.В. Деревянко, В.М. Єрмолова, Л.В. Копилова, О.М. Лакіза).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії (авт.О.А. Дубовик.).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по биологии для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке (авт. С.С. Фицайло, Н.В. Скрипник, И.И. Мердух, Л.А. Мирная, В.И. Соболь).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології (авт. С.С. Фицайло, Н.В. Скрипник, І.І. Мердух, Л.А. Мирна, В.І. Соболь).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії (авт. Р.В. Гладковський).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов (авт. О.Я. Коваленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови (авт. О.Я. Коваленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови (авт. О.Я. Коваленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури (авт.Л.Т. Коваленко, Н.В. Михайлова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики (авт.Л.В. Непорожня).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по истории Украины (авт. В. С. Власов, С. В. Кульчицкий).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії україни (авт. В. С. Власов, С. В. Кульчицкий).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике часть 1 (авт. А.Г. Мерзляк).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике часть 2 (авт. А.Г. Мерзляк).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики частина 1 (авт. А.Г. Мерзляк).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики частина 2 (авт. А.Г. Мерзляк).

Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови (авт. О.М. Авраменко, В.Ф. Чукіна).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з екології (авт. Ю.Д. Бойчук, С.О. Малікова).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по географии (авт. Р.В. Гладковский, А.И. Довгань, Н.И. Забуга, Л.Б. Паламарчук, В.В. Совенко)

Категорія: Завершення 2013-2014 навчального року | Переглядів: 2169 | Додав: AllaM | Теги: Завершення 2013-2014 навчального ро | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]